Vi kan Stockholm...
StockholmFast mäklarbyrå

Vi är inte som alla andra. Vi ger mer.

Ditt hem är det viktigaste du har – låt oss få förtroendet att föra det vidare.

Vi på SthlmFast kan garantera dig ett engagemang utöver det vanliga och en modern mäklartjänst av hög kvalitet. Inget hem är det andra likt, därför ser vi varje försäljning som unik och har stor förståelse för hur värdefullt ditt hem är, såväl känslomässigt som prismässigt. I vår exklusiva marknadsföring ser vi till att ditt hem sticker ut och älskas.
Våra fastighetsmäklare har gedigen branscherfarenhet och tar sig an varje nytt uppdrag med samma energi och glöd, allt för en trygg och lyckad försäljning. För oss är det också viktigt med förändring och att ligga i yttersta framkant gällande förmedling av bostäder. Vi erbjuder flera nyskapande lösningar för goda resultat.

Marcus Bodin

Reg. fastighetsmäklare

 

070-9111490
marcus@sthlmfast.se

Jesper Halvarsson

Reg. fastighetsmäklare

 

070-9111494
jesper@sthlmfast.se

Rickard Wattjersson

Reg.Fastighetsmäklare

 

076-1286201
Rickard@sthlmfast.se

Anders Björkqvist

Reg. Fastighetsmäklare

 

070-9111492
anders@sthlmfast.se

Gustav Ericsson

Reg. fastighetsmäklare

 

072-3155555
gustav@sthlmfast.se

Fredrik Hultman

Reg. Fastighetsmäklare

 

0707-41 10 50
fredrik@sthlmfast.se

Britt Blomkvist

Reg. Fastighetsmäklare

 

0706-45 38 08
britt@sthlmfast.se

Dennis Sandström

Reg. Fastighetsmäklare

 

0709-111 499
dennis@sthlmfast.se

Annika Ericsson

Reg. Fastighetsmäklare

 

072-3055555
annika@sthlmfast.se

Jens Eriksen

Reg. Fastighetsmäklare

 

070-753 9000
jens@sthlmfast.se

Paul Angeles

Mäklarassistent

 

0701-43 63 20
paul@sthlmfast.se