Vi kan Stockholm...
StockholmFast mäklarbyrå

Vi är inte som alla andra. Vi ger mer.

Ditt hem är det viktigaste du har – låt oss få förtroendet att föra det vidare.

Vi på SthlmFast kan garantera dig ett engagemang utöver det vanliga och en modern mäklartjänst av hög kvalitet. Inget hem är det andra likt, därför ser vi varje försäljning som unik och har stor förståelse för hur värdefullt ditt hem är, såväl känslomässigt som prismässigt. I vår exklusiva marknadsföring ser vi till att ditt hem sticker ut och älskas.
Våra fastighetsmäklare har gedigen branscherfarenhet och tar sig an varje nytt uppdrag med samma energi och glöd, allt för en trygg och lyckad försäljning. För oss är det också viktigt med förändring och att ligga i yttersta framkant gällande förmedling av bostäder. Vi erbjuder flera nyskapande lösningar för goda resultat.

Marcus Bodin

Reg. fastighetsmäklare

 

070-9111490
marcus@sthlmfast.se

Anders Björkqvist

Reg. Fastighetsmäklare

 

070-9111492
anders@sthlmfast.se

Gustav Ericsson

Reg. fastighetsmäklare

 

072-3155555
gustav@sthlmfast.se

Fredrik Hultman

Reg. Fastighetsmäklare

 

0707-41 10 50
fredrik@sthlmfast.se

Dennis Sandström

Reg. Fastighetsmäklare

 

0709-111 499
dennis@sthlmfast.se

Rickard Wattjersson

Reg.Fastighetsmäklare

 

076 128 62 01
Rickard@sthlmfast.se

Annika Ericsson

Reg. Fastighetsmäklare

 

072-3055555
annika@sthlmfast.se

Jens Eriksen

Reg. Fastighetsmäklare

 

070-753 9000
jens@sthlmfast.se

Mehdi Pirouzfar

 


mehdi@sthlmfast.se

Okan Korhan

Försäljningschef

 

0705-174574
okan@sthlmfast.se

Mehdi Pirouzfar

mehdi@sthlmfast.se

ETT URVAL AV OBJEKT Mehdi Pirouzfar HAR SÅLT

NorrvikenBrunkebergsåsen 3B

DuvboDuvkullavägen 12

UlriksdalDrottning Kristinas Esplanad 55

Kungsholmen - Norr MälarstrandBaltzar von Platens gata 7C

Södertälje - BergvikMikaelsvägen 17

Ensam är stark. Tillsammans är vi starkare.

Vi har nöjet att få presentera några av våra samarbetspartners. Dessa är noga utvalda, kvalitativa och några av Stockholms ledande aktörer i sina branscher. Vi tror på mottot ”att tillsammans blir vi starkare” och är väldigt selektiva vad ankommer våra samarbetspartners.
Kvaliteten på din försäljning stannar inte vid det enskilda mäkleriet utan bearbetas, analyseras och tillförs all den expertis som behövs för att just din bostadsförsäljning ska bli perfekt!

partners

Vi är inte som alla andra.Vi ger mer!

Vi på SthlmFast kan garantera dig ett engagemang utöver det vanliga och en modern mäklartjänst av hög kvalitet. Inget hem är det andra likt, därför ser vi varje försäljning som unik och har stor förståelse för hur värdefullt ditt hem är, såväl känslomässigt som prismässigt. I vår exklusiva marknadsföring ser vi till att ditt hem sticker ut, exponeras och älskas.

Våra fastighetsmäklare har gedigen branscherfarenhet och tar sig an varje nytt uppdrag med samma energi och glöd, allt för en trygg och lyckad försäljning. För oss är det också viktigt med förändring och att ligga i yttersta framkant gällande förmedling av bostäder. Vi erbjuder flera nyskapande lösningar för goda resultat.

Ditt hem är det viktigaste du har – låt oss få förtroendet att föra det vidare.Välkommen!

SthlmFast • Hantverkargatan 10, Kungsholmen, 08-229901 • Nyproduktion: Tomtebogatan 28, Vasastan
info888363 i Stockholm, SE på Houzz